تمناهایم پایان ندارند

 

         خرابش کردی ... !!!

      امروز  بالا تا پایین نوشته هایم را که رج می زنم....جز نبض ضربان یک نگاه که از مغناطیس چشمانت گذر کرده هیچ نمی بینم...!!!  چرا پایان ندارد این عاشقانه هایم با تو....!!!

          از این  تردید  تو را  , هی از تکرار قلبم پاک می کنم  !!!   اما انگار فایده ای ندارد....از قایم باشک بازی با لحظه هایی که تو در آن نیستی دیگر فارغ شده ام...

  

            انگار چشم بسته می دانم کجایی تا خودم را  همانجا  پیدا کنم  !!!

         

            کاش  بلاتکلیفی  جایی تمام شود ...دیگر از رها کردنت خسته ام....از شاخه به آن شاخه رفتنم خسته ام...!!!!   کاش جایی بماند باورهایم...!!!  که دیگر دیر نشده باشد!!!

               فکر  که می کنم ... در اطراف خودم آنقدر دورویی و تزویر دیده ام؛ آنقدر دوست داشتن هایشان فقط شعار شده...آنقدر رنگ حرفهایشان با ترحم است که باورت می شود همه مثل هم اند...که باورت می شود عشق گویا همین است احساس امنیت_ بدون علاقه!!!     این را به تو می گویم ...      غروب های عالی داشتم با تو...!!! یک حس عجیب و دوست داشتنی  که نمی دانم چطور توصیفش کنم شاید از دید خیلی ها عادی بود...ولی نه از نگاه من...!!!!

              چندی است حس می کنم چقدر از هم دور شده ایم!!!!     راست گفته اند فاصله ؛  احساسها را می دراند!!! 

               خودت خرابش کردی ...  بتی که   به خون دل ساخته بودم به آغوشی و بوسه ای فرو ریخت   شاید منتظر همین بودم      بازوانی  آنچنان مردانه و قوی که به نرمی  دورت حلقه شده باشد و    آنچنان محکم که بخواهی با ش یکی شوی که ذره ذره در او حل شوی و نباشی دیگر  .... !!!!   و لبهایی گرم ... بوسه ای آنچنان جانبخش   و نفس گیر که بلرزاند و ویران کند ...از بیخ و بن هستی ات را و   بخواهی که تمامش کند که کاش هرگز تمامش نکند    !!!!  بالاخره نفهمیدم از کمر شکستم یا از دل  .... !!!!!   

      

          آشوبم سرا پا...!!! آشوبم     پر از فریادم من ... جرعه ای از لبخندت را به من دزدکی می بخشی ؟؟؟ دزدکی !!!!! ...........     

   

            بیدارم بیدار تر از هر زمان بیدارم  میان تمام خواب های دنیا هم اگر سرگردانم کنی بیدار چشم هایت می مانم ...

       

            کاش میدانستی دلتنگی   اما و اگر  نمی شناسد  !!!     

 

           پ ن :  شالی دارم که اگر از طول قرینه شود دورنگ می شود. یکی سیاه , یکی سفید. و   همیشه روی سیاهش بیشتر به من می آید ,  بیشتر به من می ماند...!

         تا اطلاع ثانوی پر از ظنم !!!

         تا اطلاع ثانوی همه چیز برایم رنگ تردید دارد ...

                     تا اطلاع ثانوی گم می شوم در خودم ... !!!!

                          تا اطلاع ثانوی نمی دانم آیا باز می توانم  در چشم هایت نگاه کنم ؟؟؟؟    ( نه که همیشه نگاه می کردم ) !!!!!!

                        تا اطلاع ثانوی بدون آغوشت... !!!!!!!!

             پ ن 2 :  تمناهایم پایان ندارند. میشنوی؟   من همان مجنونِ مستِ  یاغی ام... !!!

/ 2 نظر / 43 بازدید
میم2

سلام این متنو شنبه نوشتم اما چون نتم خراب بود نذاشتم... بمیرم... ناز داداش... مردم . زنده شدم تو که میدونی جونه داداش به خنده هات سته... متنرو دیگه تو بلاگ نمیذارم بعد این کامنتت... (یکم خوباشو میذارم) دوست دارم آجی میتراجونم. متن پست این بود: عنوان: تو هم مثل من با پا هل میدهی و با دست میکشی... متن: من به نوشته هایم متعدم... همه باید به نوشته هایشان عمل کنند یا پس بگیرند. خواهرم، معنی آن شعار ها را که در پست جدیدت نوشتی از خودت آموختم. یک معادله ساده: تمام زندگی من : خواهرم خواهرم گفت: بی خیال شو = من بی خیال تمام زندگی شوم نظر تو این است...؟ پ.ن.: بیچاره خواهر نازم اینقدر خسته و شکسته است که حاضر شده سر مرغ احساس برادر مهربانترینش را هم ببرد! من میفهممش... حتی از پشت قهوه ای های عینک هایمان... حتی از غروبی که دستش را بوسیدم... حتی از بازهم نگاه نکردنهایش! می فهمم... هر حرکتی بتوانم میکنم که بهتر شوی.. خواهرم تا ته خط... من هستم...

تو خیالمی هنوزم وقتی که نزدیکم به دوری وقتی حس می کنم از من هر لحظه تو در عبوری وقتی که چشم انتظارم من هنوزم جز خیالت از خودم چیزی ندارم واسه برگشتن از فکرت دیره داره فکرت دنیامو میگیره دیگه این رویایه باهم بودن داره از یاد این خونه میره